دوره جدید آموزشی زبان فرانسه ویژه مدرک B2

کلاس های آموزش و آمادگی سطح B2


توضیحاتی درباره کلاس دوره ویژه B2 :

همانطوریکه دوستان مستحضر هستند با توجه به تغییرات قانون مهاجرت برای زبان فرانسه و اجباری شدن سطح B2 ما کلاس هایی را در سه ترم دوماهه برای افرادی که حداقل یک کتاب از متدهای رایج را خوانده اند اعلام کردیم که هم اکنون نیز در جریان می باشد اما با توجه به امتحان Tcfq سفارت فرانسه از مقطع سپتامبر یا همان شهریور ماه دچار تغییرات زیادی شد که به طور خلاصه به قرار ذیل می باشد:

در گذشته باید به شش سوال در قسمت expression orale پاسخ داده می شد، بدین ترتیب که مثلا برای سوال A1 ما نیز در سطح مورد نظر یعنی A1 جواب می دادیم و جواب با سطح بالاتر ملاک نبود ولی در تغییرات جدید به جای شش سوال، فقط سه سوال خواهد بود که باید هر کدام را در به بهترین شکل پاسخ داد و در نهایت میانگین امتیاز سه سوال ملاک خواهد بود و این بدین معناست که موضوعات و سؤالاتی که از این بعد در کلاس کار می شود چه آسانترین و چه پیچیده ترین “باید” با گرامر و سطح جواب خوب و حداقل B2 باشد تا میانگین زبان B2 شود. البته این تغییر در مجموع به نفع زبان آموزان است.

به این دلیل که چه بسیار موضوعاتی که ما در گذشته در سطح خوب بیان می کردیم ولی چون سوال سطح A بود امتیازی بالاتر از سطح A هم نمی گرفتیم ولی با تغییرات جدید این آزمون خیلی واقعی تر به نظر می رسد مضافا که برای سوال دوم دو دقیقه فرصت برای فکر و نت برداری نیز داریم مع الوصف از آنجایی که هر سه سوال باید در سطح B2 پاسخ داده شود از این بعد کلاسها در پنج ترم دوماهه برگزار خواهد شد که علاوه بر مهارت گفتاری روی شنیدار یا همان اکوت، گرامر در سطح C1 در قالب سوالات امتحان سفارت فرانسه کار خواهد شد.

در پایان ضمن تشکر از دوستان که ما را در این مدت مورد لطف خود قرار دادند عرض میکنم که این دوره بسیار سنگین بوده و منابع من برای کلاس بیشتر از چهارده متد میباشد لذا تلاش فوق العاده، حضور منظم و بدون غیبت در کلاس برای دوستان تعیین کننده بوده و کم کاری نیز پذیرفتنی نخواهد بود.

 

سطوح متقاضی جهت ثبت نام:

 

ترم یک دوره A به B2: یعنی سطح فعلی شما انتهای A1 یا اوایل A2 می باشد بعنوان مثال: کتاب تاکسی یک یا متد معادل آن را قبلا مطالعه کرده اید لذا سطوحی که آموزش داده خواهد شد : سطوح A1-A2, B1, B2

b2 feb

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

قوانین حضور در کلاس:

 • جهت برقراری نظم و جلوگیری از هرگونه تمرکز زدایی، دوستان ملزم به خاموش کردن موبایل در کلاس میباشند.
 • با توجه به فشرده بودن کلاس دوستان از بحث های جانبی چون وضعیت پرونده مهاجرتی و مسائلی که مربوط به وکیل یا مشاور امور مهاجرت است اکیدا خودداری کنند.
 • ماکزیمم غیبت مجاز جلسات هر ترم به هیچ عنوان نباید بیش از ۲۵ درصد جلسات هر ترم باشد.
 • با توجه به مشخص بودن روز و ساعات کلاس از دوستان اکیدا درخواست میشود که پس از شروع دوره، از درخواست تغییر روز و ساعات کلاس خودداری کنند.
 • از هرگونه پیشنهاد و انتقاد سازنده دوستان تشکر شده و خواهشمند است که دوستان نظرات خود را به صورت مکتوب برای ما اعلام نمایند.
 • خواهشمند است که دوستان از تقاضاهای خارج از عرف کاری چون ارسال مطالب کلاس از طریق ایمیل و غیره اکیدا خودداری نمایند.
 • حفظ فضای احترام در کلاس چه درمیان معلم و زبان آموز و چه درمیان خود زبان آموزان الزامی بوده و خواهشمند است برای حفظ فضای دوستانه تذکرات معلم رعایت شود.
 • اکیدا مستدعیست دوستان سر وقت (۵ تا ۱۰ دقیقه قبل از) شروع کلاس حضور یافته و تاخیر در بیش از ۲۵ درصد کلاس ها به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.
 •  پایان به موقع کلاس کمک به زمان استراحت معلم و محل تقدیر خواهد بود.
 • رفتن به ترم بالاتر مستلزم قبولی در امتحان آخر هر ترم میباشد.
 • هرگونه استفاده غیر تحصیلی و تجاری از کلاس اکیدا ممنوع و قابل پیگیری خواهد بود.
 • روزهای تعطیل رسمی کلاس تعطیل خواهد بود و کلاس جبرانی به کلاسها اضافه خواهد شد.
 • پیش از ثبت نام دوستان موظف به مطالعه دقیق شرایط بوده و پس از ثبت نام و واریز هزینه امکان کنسل کردن کلاس و عودت وجه وجود ندارد.

در پایان ضمن تشکر از دوستان که ما را در این مدت مورد لطف خود قرار دادند عرض میکنم که این دوره بسیار سنگین بوده و منابع آموزشی برای کلاس بیشتر از بیست متد میباشد لذا تلاش فوق العاده، حضور منظم و بدون غیبت در کلاس برای دوستان تعیین کننده بوده و کم کاری نیز پذیرفتنی نخواهد بود.

با تشکر- خاکباش

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

مزایای شرکت در این دوره ها:

 • یک چهارم زمان دوره های ترمیک موسسات آموزشی
 • تعداد افراد کمتر در کلاس آموزشی
 • امکان یادگیری بیشتر و سریعتر
 • هزینه کمتر نسبت به دوره های خصوصی

 محدوده محل برگزاری کلاس ها خیابان شریعتی (مترو شریعتی)، انتهای خیابان ظفر می باشد و اولویت ثبت نام با افرادیست که ثبت نام خود را بصورت کامل انجام داده باشند.

پس از تکمیل ثبت نام اطلاعات بیشتر جهت حضور در کلاس ها برای شما ارسال می شود.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 ثبت نام دوره ها:

ظرفیت در ثبت نام محدود است و الویت با کسانی می باشد که ثبت نام خود را کامل انجام دهند.

ظرفیت باقی مانده تا ۱۳/۱۲/۹۳ : ۴ نفر
بعلت تکمیل ظرفیت های این بخش غیر فعال می باشد

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

WhatsApp WhatsApp us