تصویر فوق: ویزای اقامتی متقاضی

جهت اطلاع و آشنایی بیشتر شما کلیانت ها و خوانندگان عزیز در خصوص پروسه های اقامتی کانادا، مراحل پرونده یکی از کلیانت های اسکیلد ورکر ما که در این ماه موفق به دریافت ویزای اقامتی خود شده است از ابتدا تا ویزا به شرح زیر می باشد.

شرح حال پروسه پرونده متقاضی از ابتدا تا ویزا توسط متقاضی تهیه و بدون هیچگونه دخل و تصرفی جهت انتشار در سایت ارسال شده است:


خلاصه پرونده:
روش مهاجرتی: اسکیل ورکر کبک کانادا – پروسه کاغذی

 

پروسه زمانی کبک ایمان پ.

۲۰۱۱/۱۰/۰۲

ارسال مدارک کبک

۲۰۱۱/۱۱/۱۴

دریافت فایل نامبر کبک

۲۰۱۵/۰۵/۰۶

درخواست آپدیت کبک

۲۰۱۵/۰۷/۳۰

ارسال مدارک آپدیت کبک

۲۰۱۵/۰۹/۰۸

دریافت CSQ  (بدون مصاحبه و بدون مدرک فرانسه  با ارائه آیلتس ۶)

۲۰۱۸/۰۱/۲۵

ارسال مدارک فدرال

۲۰۱۸/۰۲/۱۴

دریافت فایل نامبر فدرال

۲۰۱۸/۰۷/۰۹

مدیکال

۲۰۱۹/۰۸/۲۳

آپدیت فدرال و درخواست رزومه

۲۰۱۹/۱۰/۲۲

درخواست پاسپورت

 

اطلاعات متقاضی زمان تشکیل پرونده  سال ۲۰۱۱:

  • مجرد – سن ۲۹ سال
  • لیسانس مهندسی مکانیک (۶ امتیازی)
  • سابقه کار(در ۵ سال اخیر تا تشکیل پرونده) ۴ سال
  • بدون مدرک زبان فرانسه و انگلیسی

اطلاعات متقاضی زمان آپدیت مدارک کبک سال ۲۰۱۵ :

  • مجرد – سن ۳۳ سال
  • فوق لیسانس مهندسی مکانیک (۶ امتیازی) 
  • سابقه کار(در ۵ سال اخیر تا تاریخ آپدیت پرونده) ۵ سال
  • مدرک زبان انگلیسی: آیلتس جنرال نمره ۶

زمان بررسی:

در سال ۲۰۱۱ به پیشنهاد و کمک یکی از دوستانم که اون موقع تازه ویزای کاناداشون رو دریافت کرده بودن برای پروسه اسکیل ورکر کبک اقدام به ارسال مدارک ( که اون موقع کاغذی و پستی بود) نمودم و حدود ۴۵ روز بعد ایمیل نامه فایل نامبر کبک رو دریافت کردم. در حالیکه مشتاقانه و با استرس منتظر ایمیل دعوت به مصاحبه طی ماههای بعدی بودم اخبار و شایعاتی مبنی بر بسته شدن دفتر مهاجرت کانادا در سوریه و معلق شدن پرونده های ارسالی تا اون موقع که شامل حال من هم میشد بدستم رسید. دیگه تنها کاری که میشد انجام داد انتظار و پیگیری اخبار جدید از طریق سایتها و بخصوص سایت ایران کبک بود. ( تو این فاصله مشغول خوندن کارشناسی ارشد و همچنین زبان انگلیسی بودم)

در سال ۲۰۱۵ و بعد از گذشت ۴ سال ایمیلی با محتوای اینکه: جهت جلوگیری از بسته شدن پرونده خود آپدیت مدارک درخواستی رو ظرف ۳ ماه به اداره مهاجرت ارسال نمایید بدستم رسید. در این مرحله حساس با آشنایی قبلی که با سایت ایران کبک داشتم و در سایتشون دیده بودم برای آپدیت کبک هم مشاوره ارائه میکنن با آقای برهانی تماس گرفتم. با راهنمایی ایشون که گفتن سعی کنید در این فرصت یک مدرک آیلتس حتی با نمره پایین اخذ کنید که میتونه خیلی مفید باشه سریع برای آزمون آیلتس ثبت نام و موفق به اخذ نمره ۶ جنرال شدم. خلاصه تو اون فرصت کم همه مدارک رو جمع آوری و در هفته آخر از فرصت باقی مانده ارسال کردیم. درست حدود یک ماه از ارسال مدارک آپدیت من قوانین مهاجرتی دوباره تغییر کردن و طبق قوانین جدید دیگه مصاحبه حذف شده بود و فقط طبق مدارک ارسالی امتیازات محاسبه میشد. اینبار تغییر قوانین با خوش شانسی ما همراه شد و با اضافه شدن ۴ امتیازی بابت زبان انگلیسی (با مشاوره و توصیه جناب برهانی)  و ۲ امتیاز هم بخاطر افزایش مدرک تحصیلی از لیسانس به فوق لیسانس، امتیاز قبولی رو بدون مصاحبه و بدون مدرک فرانسه کسب کردم و دو سه ماه بعد هم CSQ رو با پست در سال ۲۰۱۵ دریافت کردم که خیلی برام غیر منتظره و غیرقابل باوربود.

با یه تاخیر ۲ ساله از طرف خودم مراحل فدرال رو هم به کمک جناب برهانی در سال ۲۰۱۸ انجام دادم و چند روز قبل ویزام رو دریافت کردم.

با تشکر فراوان ازجناب آقای برهانی و همکارای محترمشون بابت ارائه مشاوره و راهنماییهای دقیق و سرنوشت سازی که در پرونده بنده داشتن، همچنین دوست خوبم آقای حاتم پور که من رو در این مسیر قرار دادن و با آرزوی موفقیت برای کلیه دوستانی که در حال گذروندن این مسیر میباشن امیدوارم هرچه زودتر ویزا رو در پاستون دریافت کنید. ( به آقای برهانی بدون نگرانی اعتماد کنید و از تلاش در یادگیری زبان غافل نشید).

 

ایرانکبک:

نکته قابل توجه در این کیس، عدم ملاقلات حضوری ایشان برای یکبار در دفتر بعلت سکونت نامبرده در شهر اصفهان بوده است. اعتماد مشتریان به ما یکی از بزرگترین دست آورد های چندین سال فعالیت ما می باشد که هیچ گاه با تبلیغات گسترده بدست نمی آید.

 

مشاهده آخرین ویزا ها قبولی
ویزای کاری، سرمایه گذ اری، اسکیلد ورکر، تحصیلی، کاری، توریستی با اسناد واقعی! > مشاهده کنید<

درباره اقامت کانادا

www.iranquebec.ir

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp WhatsApp us