برنامه های اخذ اقامت کانادا

برنامه های باز مهاجرتی کانادا در سال ۲۰۲۰

با توجه به تماس های مکرر متقاضیان مهاجرت به کانادا با دفتر ما و سردرگرمی هایی که بعضا برای انتخاب برنامه مهاجرتی مناسب در بین شما عزیزان دیده می شود، لازم دیده شد در اینجا توضیحات مختصری در خصوص برنامه های مختلف مهاجرتی جهت تصمیم گیری بهتر شما ارائه دهیم. لازم به ذکر است این تحلیل و راهنمایی بر اساس قوانین و شرایط فعلی سال 2020 ارائه شده است.

جهت اشنایی بیشتر با برنامه مهاجرتی موارد ذیل را با دقت مطالعه نمایید.برنامه اکسپرس انتری فدرال

با توجه به امتیازهای پذیرش فعلی، این برنامه به افرادی پیشنهاد می شود که دارای مدرک فوق لیسانس و حداقل سه سال سابقه کاری هستند و امکان اخذ مدرک آیلتس جنرال 8 را دارند. در غیر این صورت امتیاز کسب شده با قبولی فاصله زیاد خواهد داشت.

* درصورت داشتن خواهر یا برادر مقیم کانادا و شرایط ذکر شده در فوق، این برنامه بهترین برنامه مهاجرتی برای شما می باشد.

* بهترین سن اقدام زیر 35 سال

کسب اطلاعات بیشتر: کلیک کنید

 

برنامه استان آنتاریو (ویژه دو زبانه ها)

 افرادی که در برنامه اکسپرس انتری ثبت نام کرده اند و امتیاز آنها بالای 400 می باشد با این حال تا امتیاز قبولی فاصله زیادی دارند، شانس پذیرش از برنامه استان آنتاریو را دارند. چنانچه به زبان فرانسه مسلط هستید و امکان اخذ مدرک فرانسه C1 و مدرک آیلتس 5 به بالا را دارید، این برنامه به شما پیشنهاد می شود.

* بهترین سن اقدام زیر 40 سال

کسب اطلاعات بیشتر: کلیک کنید

 

برنامه استان سسکچوان 

با توجه به لیست مشاغل فعلی، افراد زیادی واجد شرایط اقدام از این برنامه هستند با این حال امتیاز قبولی فعلی بسیار بالا بوده و امتیاز متقاضیان به ویژه افرادی که با مدرک لیسانس اقدام کرده اند تا امتیاز قبولی فاصله دارد. در شرایط فعلی این برنامه به افرادی پیشنهاد می شود که دارای مدرک فوق لیسانس و سابقه کاری حداقل 10 سال هستند و امکان اخذ مدرک آیلتس جنرال 6 به بالا را دارند.

* درصورت داشتن فامیل مقیم در سسکچوان و رعایت حداقل شرایط، این برنامه بهترین برنامه مهاجرتی برای شما می باشد.

* بهترین سن اقدام زیر 34 سال. شانس پذیرش تا 50 سال

کسب اطلاعات بیشتر: کلیک کنید

 

برنامه استان کبک

 پذیرش های انجام شده تاکنون در سیستم جدید اداره مهاجرت کبک (اریما) محدود به افرادی بوده است که دارای سابقه کار و تحصیل در کبک می باشند. در صورت شروع پذیرش عمومی، این برنامه جهت مهاجرت انتخاب خوبی می باشد. افرادی که دارای مدرک تحصیلی و سابقه کاری یک تا 5 سال هستند و امکان یادگیری زبان فرانسه را دارند، می توانند از برنامه این استان اقدام کنند.

* متقاضیان می توانند از فرصت فعلی جهت یادگیری و اخذ مدرک فرانسه استفاده کنند.

* بهترین سن اقدام زیر 40 سال

* اخذ مدرک آیلتس در کنار مدرک فرانسه به شانس پذیرش کمک می کند.

کسب اطلاعات بیشتر: کلیک کنید

 

توضیح: امکان پایین آمدن امتیاز قبولی در تمامی برنامه های اسکیلد ورکر به صورت رندوم وجود دارد با این حال از لحاظ زمانی قابل پیش بینی نمی باشد.


برنامه استارت اپ و کار افرینی استانی

چنانچه از لحاظ سنی و کاری واجد شرایط برنامه های اسکیلد ورکر و یا دانشجویی نیستید با این حال دارای کسب و کار می باشید و یا  از تمکن مالی بالا برخوردار هستید، میتوانید از برنامه استارت آپ جهت اقامت و یا برنامه های کارآفرینی جهت اخذ ویزای کانادا اقدام نمایید. جزئیات این برنامه ها را می توانید در سایت ما ملاحظه نمایید و درصورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید.

برنامه استارت اپ

در این برنامه در مدت زمان یک سال و نیم به اقامت دائم کانادا خواهید رسید. الزامات برنامه شامل:

  • داشتن ایلتس ۵ 
  • حداقل مدرک دیپلم
  • تمکن مالی

کسب اطلاعات بیشتر: کلیک کنید

 

برنامه های کار آفرینی

در این برنامه در مدت زمان یک سال و نیم به ویزای کار دو ساله و پس رعایت الزامات برنامه به اقامت دائم کانادا خواهید رسید. الزامات برنامه شامل:

  • سرمایه گذاری حداقل ۲۰۰ هزار دلار
  • داشتن ایلتس ۵ 
  • حداقل مدرک دیپلم
  • مالکیت ۳ سال بیزنس شخصی
  • تمکن مالی

کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تمام برنامه های کار آفرینی: کلیک کنید

 

ویزای دانشجویی از دبستان تا فوق لیسانس

با توجه به تغییرات برنامه های اسکیلد ورکر در سال های اخیر و از آنجاکه رسیدن به امتیاز قبولی در این برنامه ها دشوار شده است، چنانچه مایل به ورود سریعتر هستید، در صورت داشتن تمکن مالی مناسب می توانید با اخذ ویزای تحصیلی وارد کانادا شوید. محدودیت سنی جهت اقدام از این برنامه وجود ندارد با این حال با توجه به سخت گیری های اخیر اداره مهاجرت کانادا در خصوص ویزای تحصیلی، این برنامه به افرادی پیشنهاد می شود که سن زیر 36 سال دارند و امکان اخذ مدرک آیلتس آکادمیک 6 به بالا را دارند.

هزینه یکسال تحصیل: ۱۴.۰۰۰ دلار  /  هزینه یکسال زندگی: ۱۲.۰۰۰ دلار

* امکان اخذ ویزای کار همسر و ویزای فرزندان وجود دارد.

* در صورت داشتن حداقل شرایط، امکان اخذ اقامت دائم پس از تحصیل وجود دارد.

کسب اطلاعات بیشتر: کلیک کنید

ویزای توریستی کانادا

همانطور که از اسمش مشخص است ویژه افرادی است که جهت توریسم و دیدار وارد کانادا می شوند. این برنامه به افرادی پیشنهاد می شود که دارای دعوتنامه خواهر/ برادر یا سابقه سفر متعدد به اروپا ( ویزای شنگن)، آسیا و سایر کشورها هستند. بعضا شنیده می شود آژانس های مسافرتی بدون داشتن هیچ یک از شرطهای ذکر شده اقدام به اخذ ویزای توریستی یک خانواده می کنند که فقط ریجکتی های متعدد در پی خواهد داشت. در شرایط فعلی بدون داشتن دعوتنامه از فامیل درجه یک و سابقه سفر متعدد به اروپا شانس اخذ ویزای توریستی وجود ندارد، با این حال حتی داشتن هر دو مورد ذکر شده نیز تضمینی بر اخذ ویزا نخواهد بود.

کسب اطلاعات بیشتر: کلیک کنید

ارایه اسناد واقعی از قبولی ها

جهت مشاهده ویزای های سرمایه گذاری، کاری، تحصیلی، توریستی کانادا وارد لینک نمایید.

ارزیابی رایگان و مشاوره تخصصی

? اولین قدم جهت بررسی شرایط شما تکمیل فرم ارزیابی رایگان سایت می باشد.

?درصورت نیاز به مشاوره حضوری یا تلفنی: کلیک کنید


WhatsApp WhatsApp us