برنامه کار آفرینی مانیتوبا

مهاجرت به کانادا از طریق کار آفرینی در استان مانیتوبا 

این برنامه جهت مدیران، سرمایه داران، سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل است. متقاضیان با داشتن تجربیات مدیریتی و  تجاری چه در بخش خصوصی و چه دولتی قادر به اقدام در این گروه می باشند. مهاجران سرمایه گذار از طریق استان مانیتوبا و یا هر استان دیگر، طبق قانون اساسی کانادا، که حق حرکت و زندگی در هر نقطه از کشور را به شهروندان اعطا کرده است، قادر خواهند بود در هر نقطه از کشور آزادانه زندگی کنند.

کانادا محبوب ترین کشور با بیشترین اعتبار در جهان است و این کشور امن و مدرن، کیفیت بالای زندگی در جامعه ای با اقوام مختلف و با هزینه زندگی مقرون بصرفه به مهاجران عرضه می کند. متقاضیان مهاجرت به کبک که در این برنامه پذیرفته می شوند، ویزای اقامت دائم کانادا را بدون قید و شرط دریافت می کنند و می توانند بلافاصله شروع به زندگی، کار و انجام کسب و کار در هر نقطه از کشور کانادا کنند. فرزندان مهاجرین جدید برنامه سرمایه گذاری نیز می توانند بی درنگ در کانادا شروع به تحصیل کرده و بعنوان دارنده اقامت کانادا (در مقایسه با دانش آموزان و دانشجویان خارجی) برای تحصیل در مدارس و دانشگاه های محلی اقدام کنند.

برنامه تجاری مهاجرت به مانیتوبا |ویژه افراد صاحب بیزینس و مدیران ارشد

برنامه مهاجرت استانی به منیتوبا، برای افرادی طراحی شده است که سابقه تجاری و یا مدیریت موفق داشته و تمایل و توانایی مهاجرت به جهت ایجاد و یا خرید یک موسسه تجاری یا صنعتی را داشته باشد.جمعیت منیتوبا حدود ۱۲۰۸۲۶۸ نفر می‌باشد که هر سال به لحاظ ورود تقریبا ۱۰۰۰۰ نفر مهاجر و زاد و ولد طبیعی در حال ازدیاد است پایتخت این استان وینیپگ می‌باشد.

خبر خوب دیگر این که شما دیگر الزامی به پرداخت ودیعه ۱۰۰ هزار دلاری ندارید .در دوره های قبل این ودیعه تا رسیدن شما به کانادا حداقل ۳ سال دست دولت بود و عملا این مبلغ را از دست داده بودید دراین برنامه شما پس از قبولی و ورود به استان منیتوبا یک بیزینس ۱۵۰ هزار تایی یا ۲۵۰ هزارتایی میخرید یا راه اندازی میکنید.
در این دوره شما ملزم به حفظ بیزینس ( فارغ از این که سود ده باشد یا خیر ) برای دو سال هستید پس از دو سال به شما کارت اقامت دایم کانادا می‌دهند .در این مدت تمامی مقررات تحصیلی رایگان فرزندان در مدارس مانند کانادایی های دیگر هستید و اجازه کار دارید، دوره قبلی که پس از ۳ سال از سرمایه گذاری اقامت دایم میگرفتید در این دوره خیلی سریع وارد می‌شود و دو سال بعد هم اقامت دایم میگیرید و عملا سرمایه را هم حفظ کرده اید. پس از قبولی تقاضای مهاجرت برای شما ویزای اقامت کاری صادر می‌شود به این معنی که شما موظف به خرید یا راه اندازی بیزینس بر اساس بیزینس پلن می باشید

طبق  روش جدید دیگر مبلغ ۱۰۰ هزار دلار کانادا  که به صورت ودیعه دریافت میشد دریافت نخواهد شد و در عوض متقاضی می بایستی از طریق خرید و ایجاد بیزنس اقدام نماید. متقاضیان پس از قبولی ازطریق ویزای کاری موقت به استان مانیتوبا وارد میشوند و حداقل در عرض ۲ سال باید بیزنسی را راه اندازی کنند یا بیزنس آماده بخرند و یک نفر تبعه کانادایی را هم استخدام کنند تا بتوانند اقامت دایم خود را دریافت کنند.

شرایط این روش به صورت زیر است:

 • شرایط سنی خاصی وجود ندارد اما أولویت با سنین بین ۲۵-۴۹ سال میباشد
 • حداقل  دارای سه سال سابقه مدیریتی ارشد یا صاحب بیزنس در  ۵ سال گذشته باشند
 • حداقل مبلغ ۵۰۰۰۰۰ دلار کانادا دارایی داشته باشند.
 • مدرک آیلتس ۴ را دارا باشند
 • حداقل مبلغ ۱۵۰۰۰۰ دلار در خارج از شهر وینینپگ و مبلغ ۲۵۰۰۰۰ دلار در داخل شهر وینینپگ در استان مذبور سرمایه گذاری انجام بدهند.
 • سفر بیزنسی و تحقیقاتی به استان
 • دارایی ایشان توسط یکی از شرکتهای مالی و حسابرسی در کانادا بررسی شود
 • مدرک تحصیلی این افراد تایید شده وزارت علوم کانادا یا WES  باشد.

این برنامه براى افرادى که مایل به از دست دادن سرمایه خود نیستند بسیار مناسب مى باشد و هم چنین براى شما که مایل به اسپانسر فامیل درجه یک و دوم خود بعد از دریافت اقامت هستید (با شرایط خاص) مناسب مى باشد.

دریافت اجازه کار تجارى براى افرادى که علاقه مند به ایجاد تجارت و زندگى در این استان قبل از دریافت اقامت هستند. در صورت دریافت اجازه کار یکساله که قابل تمدید مى باشد، اجازه تحصیل براى فرزندان زیر ١٨ سال و استفاده ازسیستم درمانى مجانى مى باشد.

حداقل امتیازى که این استان براى قبولى أفراد در نظر گرفته است؛ امتیاز ۶٠مى باشد. که شامل امتیازهاى مربوط به سن، دارایى ها، سوابق مدیریت بیزینس و طول مدت آن و زبان انگلیسى مى باشد.

مزایاى برنامه مهاجرتى ارائه شده از طرف دولت منیتوبا

 • تحصیلات عالى ملاک انتخاب متقاضى نمى باشد.
 • هزینه هاى مرتبط به أجاره یا خرید مسکن نسبتاً پایین مى باشد.
 • مخارج اداره ى یک موسسه تجارى کم مى باشد.
 • نزدیکى استان منیتوبا به بازارها و مارکت هاى مصرفى در آمریکاى شمالى یکى از مزایاى مهم این استان مى باشد.

اخذ تابعیت کانادا از طریق سرمایه گذاری

افراد و خانواده هایی که از طریق ویزای سرمایه گذاری مانیتوبا به کانادا مهاجرت می کنند، می توانند پس از ۳۶ ماه زندگی در این کشور تابعیت کانادا دریافت کنند. بدین منظور متقاضیان موظف هستند پیش از درخواست تابعیت، با داشتن اقامت دائم کانادا به صورت فیزیکی به مدت حداقل ۳ سال از ۵ سال در کانادا حضور داشته باشند، به شرطی که تمام شرایط دیگر نیز محقق شوند. پس از اخذ تابعیت توسط دارندگان حق اقامت دائم کانادا، افراد باید برای دریافت پاسپورت این کشور اقدام نمایند. پاسپورت کانادا یکی از با ارزش ترین پاسپورت های دنیاست. ۱۷۲ کشور جهان به دارندگان پاسپورت کانادا اجازه ورود بدون ویزا یا با ویزای فرودگاهی به خاک خود می دهند.

فرم ارزیابی رایگان

جهت ارزیابی شما فرم ارزیابی سرمایگذاری را تکمیل فرمایید.

خدمات ما

اگر به هر دلیلی مایل به اخذ اقامت دایم کانادا از این طریق هستید، امکان مشاوره و انجام تمامی مراحل اداری توسط ما وجود دارد و کلیه مراحل انجام کار شما توسط  تیم حقوقی متشکل از مشاوران رسمی و  فارغ التحصیل رشته حقوق و مهاجرت کانادا بهمراه تیم بیزنسی ما در تورنتو کانادا صورت میگیرد.

جهت مشاوره با ما در تماس یا با ارسال ایمیل در ارتباط باشید

info@iranquebec.ir

WhatsApp WhatsApp us