ارزیابی رزرو مشاوره

پیش ثبت نام جهت حضور در کلاس فرانسه استاد خاکباش

قبل از تکمیل فرم ارزیابی موارد زیر را رعایت بفرمایید:

  • جهت دریافت اطلاعات حضور در کلاس از درج نشانی ایمیل خود اطمینان حاصل نمایید.
  • در تکمیل فرم فقط به زبان فارسی دقت نمایید.
  • از تکمیل فرم با گوشی موبایل خودداری فرمایید
  • جهت اطلاع از اعلام برنامه کلاس ها در تلگرام ما عضو شوید

به نام خدا

با توجه به تکمیل تمامی دوره های فرانسه و درخواست بی شمار شما عزیزان در خصوص برگزاری کلاس های جدید باید به اطلاع برسانیم:

در پی تغییرات جدید ایالت کبک در خصوص تغییرات امتیازات، اینجانب (آقای خاکباش) با حجم قابل توجهی از درخواست ها جهت یادگیری این زبان مواجه شدم. با توجه به برنامه کلاسهای موجود در ساعات ۶:۳۰ بعد از ظهر تا ۹:۳۰ بعد از ظهر در روزهای کاری و  سایر کلاس ها برای روزهای پنجشنبه و جمعه با همکاری ایران کبک ارایه کردم اما از آنجایی که همچنان درخواست هایی را برای برگزاری کلاس در غیر از ساعات فوق الذکر داریم تصمیم بر آن شد تا “برنامه جدیدی” را جهت کلاسهای جدید در شهریور ماه ارایه نماییم.

بر این اساس از دوستانی که تمایل به شرکت در این کلاس ها را دارند درخواست می شود که “پیش ثبت نام” خود را انجام داده تا بتوانیم برگزاری این کلاس ها را “امکان سنجی” کرده و در ظرف مدتی کوتاه ترم های جدید را آغاز کنیم.

نحوه پیش ثبت نام کلاس :

با تکمیل فرم ثبت نامی ذیل درخواست خود را در خصوص رزرو صندلی در کلاس های اموزشی استاد خاکباش در سطح های مختلف زبان فرانسه از مبتدی تا پیشرفته ویژه کبک اعلام نماید.

با تکمیل این فرم شما در اولویت ثبت نام و اطلاع رسانی کلاس های فرانسه خواهید بود (نمونه برنامه کلاس ها).

مشخصات متقاضی :

..............................................................................................................................................................................................

نام و نام خانوادگی

آشنایی با زبان فرانسه:

متقاضی شرکت در گروه:

ساعات مورد نظر:

تعداد جلسات مورد نظر:

سن:

ارتباط با شما:

..............................................................................................................................................................................................

ایمیل:

شماره موبایل:

سایر اطلاعات قابل ارائه شامل سطح زبان و غیره:

مهم: لطفا به پیغام بعد از ثبت نام توجه کنید!

 

fa Persian
X
error: Content is protected! Share Please.
WhatsApp WhatsApp us