• اقامت از طریق نیروی متخصص کبک

  اقامت دائم کانادا - برنامه تخصصی Mon projet Québec کبک 2017

 • اقامت از طریق نیروی متخصص فدرال

  اقامت دائم کانادا - برنامه Express Entry فدرال 2017

 • اقامت از طریق نیروی متخصص دانمارک

  اقامت اتحادیه اروپا - کشور دانمارک 2017

 • اقامت موقت از طریق ویزای دانشجویی

  اقامت موقت - ویزای دانشجویی کانادا

مشاوره در خصوص اسسمنت مدرک تحصیلی پروسه فدرال

تعداد بازدید: 948

FED ASS

اهمیت ارزیابی مدارک تحصیلی

طی سال های اخیر، تغییرات ساختاری زیادی در قوانین کشورهای مختلف در زمینه انواع مختلف مهاجرت ایجاد شده است. شما ممکن است به دلایل مختلفی از جمله تحصیل ، کار یا زندگی قصد مهاجرت به کشوری دیگر را داشته باشید. هر کشور بنا به قوانین و نیاز های خود ، شرایطی را برای افرادی که قصد ورود به آن کشور دارند قرار می دهد. در این میان، کشور های آمریکا و کانادا ، ارزیابی مدارک تحصیلی و ارزش گذاری آنها با سیستم مرسوم آن کشور ها را به عنوان پیش فرض های ورود افراد و حتی اقدام کردن برای ورود به کشور قرار داده اند.

کشور کانادا نیز برنامه پذیرش نیروی کار خود یا Federal Skilled Worker Program را منوط به انجام این ارزشیابی نموده است. بنابراین اگر این مرحله را به انجام نرسانید ، عملا امكان ارسال درخواست خود را نخواهید یافت. این تایید مدارک از موسسات مختلفی انجام می گردد که یکی از معروف ترین آنها WES می باشد.

ارزشیابی مدارک تحصیلی از طریق WES

در حوزه ارزیابی مدارک تحصیلی برای مواردی که در بالا گفته شد ، موسسه WES یکی از بزرگترین و قویترین موسسات فعال است. WES در حال حاضر سالانه بیش از ۱۰۰هزار پرونده از سراسر جهان را بررسی می کند که مورد پذیرش و استفاده هزاران موسسه آموزشی ، کارفرما ، شرکت های صدور گواهینامه و آژانس های دولتی و خصوصی در آمریکا و کانادا است.

هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی توسط  WES

 • اگر برای مهاجرت اسكيل وركر فدرال كانادا  اقدام می کنید:

هزینه های ارزیابی مدارک تحصیلی در WES بسته به نوع پکیج انتخابی شما می تواند بسیار متفاوت باشد. حداقل پكيج و پرداخت شما به WES برابر با 299.45 دلار كانادا مي باشد. در نهایت با احتساب هزینه های پستی و سایر هزینه های مورد انتخاب شما، هزینه نهایی مشخص می گردد که از طریق کارت اعتباری ( کردیت کارت ) قابل پرداخت است.

 • اگر برای تحصیل قصد انجام ارزیابی مدارک تحصیلی دارید :

در این صورت گزینه مورد نیاز شما،  Course-by-Course - with GPA & course-levels است. در این نوع گزارش کلیه مدارک دانشگاهی  شما و مدت زمان تحصیل شما ذکر می شود، معادل آمریکایی یا کانادایی هر کدام از اسناد شما ارایه می شود ، لیست دروس و واحدهایی که گذرانده اید و ارزشگذاری بر پایه درجه بندی آمریکا و کانادا انجام می گردد و معدل گیری بر پایه GPA از ۰ تا ۴ انجام می شود. ( اين آپشن بزودي فعال مي شود)

هزینه مشاوره و انجام تمام مراحل ارزیابی مدارک تحصیلی WES توسط ما

هزینه مشاوره در خصوص تكميل اپليكشن مربوط و ارسال دو مرحله اي مدارك به WES برابر : 150 دلار امريكا

مشاهده نمونه مدرك ليسانس ارزيابي شده توسط WES:  كليك نمايد

جهت درخواست انجام كار به ما ايميل بزنيد: info@iranquebec.ir

 

ثبت شماره همراه جهت دریافت آخرین اخبار مهاجرت به کانادا
بستن

عضویت در خبرنامه پیامکی


برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید: